Síla 2,9 tun, rozsah 305 mm, rozsah čelistí 100 - 250 mm.
Detailní popis produktu
| materiál | CrMo SCM415 |
| síla (t) | 2,9 |
| systém | 3 montážní body |
| rozsah | 305 mm |
| rozsah čelistí | 100-250 mm |
| použití | McPherson |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahováky pružin |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| EAN: | 5906083925351 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)