Oko upevňovací pí - minnie o 10 mm, 1000dan, do al lemu 70/90 mm, zn
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Oko upevňovací Pí do rámu o síle 10 mm s nosností 1000 daN. Určeno pro montáž do nástavby CSS, zajišťuje pevný kotevní bod pro uchycení nákladu. Součástí balení je 1x kotvící třmen, 1x destička, 2x samojistná matice M10. Vyrobeno z pozinkované oceli, odolné vůči korozi. Vnitřní šířka třmenu: 63 mm. Hmotnost: 0,22 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Pouzito pro: | Použité na nástavbě CS5 |
| Materiál: | Ocel |
| Balení: | 1x kotvící třmen, 1x destička, 2x matice M10 samojistící |
| Rozměry: | 120x90x24 mm (šířka x výška x hloubka) |
| Vnitřní rozměry oka: | 63 mm (vnitřní šířka třmenu) |
| Nosnost: | 1 000 kg / 1 000 daN |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)