Oko upevňovací otočné vestavné 500 dan,o 84 x 12, oko 6 mm + šroub m8, zn
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Vestavné otočné oko s nosností 500 kg je ideální pro zabudování do podlahy přívěsů, nákladních prostor a logistických systémů. Otočný mechanismus umožňuje flexibilní směrové zatížení. Komplet obsahuje kotvící oko, misku, třmen, šroub M8, podložku a kroužek. Celá konstrukce je vyrobena z pozinkované oceli, která odolává korozi a zajišťuje dlouhou životnost i při častém používání. Vhodné pro bezpečné kotvení lehčích až středně těžkých nákladů. Parametry: Materiál: ocel Povrchová úprava: zinek Rozměry: Ø100 × 14 mm Vnitřní rozměr oka: 30 mm Nosnost: 500 kg Součástí balení: šroub M8, podložka, kroužek Hmotnost: 0,30 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Materiál: | Ocel |
| Balení: | 1x kotvící oko, 1x miska, 1x třmen pro oko, 1x šroub M8, 1x podložka, 1x kroužek |
| Rozměry: | vnější: 100x100x14 mm (šířka x výška x hloubka) |
| Vnitřní rozměry oka: | 30 mm (šířka oka) |
| Nosnost: | 500 kg / 500 daN |
| Tloušťka materiálu: | 2 mm |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)