Oko upevňovací do rámu 2000 kg - surové
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Toto robustní upevňovací oko je určeno k pevné montáži do rámu nebo podlahy vozidla, přívěsu či kontejneru. Je vyrobeno z kvalitní oceli bez povrchové úpravy a díky své konstrukci a vnitřnímu rozměru 26 mm umožňuje bezpečné a stabilní uchycení popruhů či řetězů. Vhodné pro těžké náklady – nosnost až 2000 kg. Parametry: Nosnost: 2000 kg Materiál: ocel (bez povrchové úpravy) Vnitřní rozměry oka: 26 mm Rozměry: 65 × 105 × 32 mm (š × v × h) Hmotnost: 0,58 kg Obsah balení: 1× miska, 1× kotvící okoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Materiál: | Ocel |
| Balení: | 1x miska, 1x kotvící oko |
| Rozměry: | 65x105x32 mm (šířka x výška x hloubka) |
| Vnitřní rozměry oka: | 26 mm |
| Nosnost: | 2 000 kg |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)