Detailní popis produktu
Kotevní podlahové oko pro zajištění nákladu. Jedná se o spolehlivý prvek pro bezpečné ukotvení a uchycení nákladu. Miska upevňovacího oka umožňuje bezpečné zabudování do podlahy, což zajistí stabilní a pevný bod upevnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Materiál: | Ocel |
| Balení: | 1x miska oka, 1x třmen oka, 1x kotvící oko |
| Rozměry: | 145x100x17 mm (výška x šířka x hloubka) |
| Nosnost: | 800 kg / 800 daN |
| Upozornění: | Spojovací materiál není součástí balení |
| Průměr otvorů pro upevnění: | 11 mm |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)