Oko upevňovací 350 dan malý ovál 104 x 70, oko 6 mm, zn
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Kotevní podlahové oko pro zajištění nákladu. Jedná se o spolehlivý prvek pro bezpečné ukotvení a uchycení nákladu. Miska upevňovacího oka umožňuje bezpečné zabudování do podlahy, což zajistí stabilní a pevný bod upevnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Materiál: | Zinek |
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Balení: | 1x miska oka, 1x třmen oka, 1x kotvící oko |
| Rozměry: | 104x71x12 mm (výška x šířka x hloubka) |
| Vnitřní rozměry oka: | 27x30 mm (výška x šířka) |
| Nosnost: | 350 kg / 350 daN |
| Upozornění: | Spojovací materiál není součástí balení |
| Průměr otvorů pro upevnění: | 8,5 mm |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)