Oko upevňovací 1000kg, 105 x 105 mm, s pružinou - zn
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Kotevní podlahové oko pro zajištění nákladu. Jedná se o spolehlivý prvek pro bezpečné ukotvení a uchycení nákladu. Miska upevňovacího oka umožňuje bezpečné zabudování do podlahy, což zajistí stabilní a pevný bod upevnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Materiál: | Ocel |
| Balení: | 1x pružinka, 1x miska, 1x kotvící oko |
| Rozměry: | 105x105x23 mm (šířka x váška x hloubka) |
| Vnitřní rozměry oka: | 40x40 mm (šířka x výška) |
| Nosnost: | 1 000 kg / 1 000 daN |
| Upozornění: | Spojovací materiál není součástí balení |
| Průměr otvorů pro upevnění: | 6,5 mm |
| Tloušťka materiálu: | 2,5 mm |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)