Oko upevňovací 1000 kg, 105 x 105 mm, s pružinou, nerez
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Vysoce odolné nerezové podlahové oko s pružinou a miskou pro zapuštěnou montáž zajišťuje bezpečné kotvení nákladu až do hmotnosti 1000 kg. Nerezové provedení zajišťuje maximální odolnost vůči korozi, a je tak vhodné pro použití i v náročných podmínkách. Vnitřní rozměr oka 33 × 33 mm, čtyři upevňovací otvory pro pevné uchycení do podlahy. Parametry: Materiál: nerezová ocel Povrchová úprava: nerez Rozměry: 105 × 105 × 25 mm (š × v × h) Vnitřní rozměry oka: 33 × 33 mm Tloušťka materiálu: 2,5–3 mm Průměr otvorů: 6,5 mm Nosnost: 1000 kg Hmotnost: 0,43 kg Balení: 1× miska, 1× pružina, 1× kotvící okoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Oka upevňovací |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Nerez |
| Materiál: | Ocel |
| Balení: | 1x pružinka, 1x miska, 1x kotvící oko |
| Rozměry: | 105x105x25 mm (šířka x výška x hloubka) |
| Vnitřní rozměry oka: | 33x33 mm (šířka x výška) |
| Nosnost: | 2 000 kg |
| Upozornění: | Spojovací materiál není součástí balení |
| Průměr otvorů pro upevnění: | 6,5 mm |
| Tloušťka materiálu: | 2,5 - 3 mm |
| Země původu: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(1)_(1).jpg)